אודותינו

המרסייט בע"מ, (ממשכיתה של "גלריה בן עמי" למכירות פומביות שהוקמה ב-1984), מספקת אמנות, המיועדת להשקעה או אספנות, לחוג לקוחות בינלאומי שמורכב מאמנים, סוחרים, אוהבי אמנות ואספנים. מהקמתה ב-2000, המרסייט הייתה בית המכירות המקוון הראשון בישראל. כיום לחברה מעל 6000 לקוחות המהווים את קהילת רוכשי האמנות הישראלית, היהודית והבינלאומית הגדולה בעולם. על ידי זיווג 20 שנות הניסיון והמוניטין של "בן עמי מכירות פומביות", עם הגישה והנוחות של מכירות באינטרנט, אנחנו מספקים למוכרים וקונים שירות יעיל ופשוט, ללא תחרות. בשונה מבתי מכירות אחרים בארץ, המכירות הפומביות של המרסייט מתקיימות כל חודש, ברציפות במשך כל השנה, דבר המאפשר למוכרים מימוש מיידי של הפריטים אותם הם מעונינים למכור.

לאורך שנות פעילותה, המרסייט ערכה מכירות של כמה מהאוספים החשובים ביותר בארץ, כגון אוסף ההסתדרות, אוסף קופת חולים וכן אוסף משפחת לוצאטו. בנוסף, המרסייט מנהלת את העזבונות של אמנים ישראלים מהחשובים ביותר, כגון עזבון יחזקאל שטרייכמן, עזבון ציונה תג'ר ועזבון מרסל ינקו. בשנות פעילותנו מכרנו אלפי פריטים, משטיחים פרסיים ועד יצירות של שאגאל, מינקו עד פיקאסו ורובין.

קל למכור באמצעות המרסייט. יהא הפריט היקר לליבכם אשר יהא, אנו יכולים לספק לכם ייעוץ מומחים והערכה מקצועית שיסייעו לכם במכירתו. את הערכות ניתן לבצע "מרחוק" באמצעות שליחת צילומים לחלופין, מומחי המרסייט יכולים להגיע עד אליכם. המרסייט עורכת מכירות מקוונת וחיות במהלך השנה כולה, והדבר המאפשר למוכרים מימוש כספי מיידי כנגד שווי הפריטים אותם הם מעוניינים למכור. באמצעות מכירות ממוקדות מטרה המושכות אליהן קונים נלהבים ויודעי דבר, משיגה המרסייט מחירים תחרותיים עבור מוכריה. הניסיון והמוניטין של המרסייט יוסיפו ערך אמיתי לקונסיגנציה שלכם.